Oss möter du på Gothia Akademi

Eftersom vi bara finns i Göteborg får du alltid ta del av våra bästa lärare – hela tiden.  Vi har expertis på allra högsta nivå både när det gäller coachning och NLP.

  • Jenny Andersson
    Examinator, utbildare och coachmentor

    0763-41 04 39
    jenny.andersson@gothia-akademi.se

    Jenny är en av nyckelpersonerna på Gothia Akademi. Hon är en mycket skicklig utbildare, coach och verksamhetsutvecklare med en gedigen erfarenhet av…

    Läs vidare

  • Anna Sanderoth Vilkas
    Examinator, utbildare och coachmentor

    0721-60 50 65
    anna.s.vilkas@gothia-akademi.se

    Anna är en av nyckelpersonerna på Gothia Akademi. Hon är en mycket skicklig utbildare, coach och förändringsledare och en av de få i Sverige som…

    Läs vidare

  • Malin Emilsson
    Utbildare och coachmentor

    0722-46 06 89
    malin.emilsson@gothia-akademi.se

    Malin är ICF Professional Certified Coach (PCC) och INLPTA NLP Business Master …

    Läs vidare

  • Petra Cederhed
    VD

    031-719 50 90
    petra.cederhed@gothia-akademi.se

    I egenskap av VD är Petra ansvarig för Gothia Akademis …

    Läs vidare

  • Joachim Syrén
    Coachmentor 

    0723-33 93 31
    joachim.syren@gothia-akademi.se

    Joachim är ICF Professional Certified Coach (PCC) och INLPTA NLP Business Master …

    Läs vidare

  • Jenny Stolpe
    Coachmentor 

    0709-92 64 17
    jenny.stolpe@gothia-akademi.se

    Jenny Stolpe är ICF Professional Certified Coach och arbetar med både…

    Läs vidare

  • Suzanna Jaksic
    Adminstratör, VD Överås Slott AB

    0738-73 97 35
    suzanna.jaksic@gothia-akademi.se

    Suzanna har arbetat på Överås Slott sedan 1993 och varit en en del av vardagen på Gothia Akademi sedan 2010. …

    Läs vidare

  • Henrik Cederhed
    Director of Training, utbildare

    0707-560 540
    henrik.cederhed@gothia-akademi.se

    Henrik har varit engagerad i Gothia Akademi sedan 2003 och…

    Läs vidare

  • Tracy Sinclair
    Utbildare
    tracy.sinclair@gothia-akademi.se

    Tracy Sinclair är en av åtta personer i ICF:s Global Board of Directors och… 

    Läs vidare

     

“I am still learning.”

Michelangelo